https://www.high-endrolex.com/43

Firemní akce

Pokud jste se rozhodli jet na firemní akci, jste správně na těchto stránkách. Nabízíme vám možnost využít naše prostory k jedinečným podnikovým akcím, jako jsou například různá školení, nebo na západě tak oblíbené soutěžení a tmelení pracovních týmů, tzv. Teambuilding. U nás můžete praktikovat různé outdoorové i indoorové aktivity, které napomáhají k týmové spolupráci, ke zlepšení komunikace, prohloubění důvěry v týmu. Uvědomte si, jak důležitá je pro vás jako podnik spolupráce zaměstnanců v pracovních skupinách.

Vezměte takovou pracovní skupinu zvyklou dělat specifické, opakující se pracovní úkony do krásné přírody jižních Čech a přimějte je několik dní dělat úplně jiné činnosti, jako je například jízda na kole, přespolní běh, hraní míčových her, plavání, bruslení atd. Za mnohem lepší nápad bychom považovali to, pokud se domluví 2 nebo více týmů, které proti sobě mohou soutěžit. Tyto týmy mohou být z jednoho podniku anebo i z konkurečního podniku, pak je zábava o hodně lepší! No uznejte, není to sen zničit konkurenci alespoň při fotbale, když už to nejde v podnikání? :)

firemni akce

Co dělají vaši zaměstnanci o víkendu? Víte, kolik z nich ani nemá čas odpočinout si? Když k tomu všemu připočtete kvalitní česká teplá jídla několikrát denně, večerní posezení s dobrým českým pivem, vínem či kdo co pije, myslím, že vaši zaměstnanci si aktivně odpočinou, poznají se z té druhé stránky a to vše pomůže k celkově lepšímu pracovnímu nasazení a větší produktivitě práce.

Dobrým nápadem je také účast nadřízených či osob z vedení, alespoň zaměstnanci pochopí, že ten, kdo je vede, není zas tak špatný, jak si mysleli, no nestojí to za to? Ptáte se kolik vás to všechno bude stát? Rozhodně ne tolik, kolik vám to přinese. Možností financování je několik. Zaměstnacům celou akci zaplatíte, nebo pobyt dostanou místo finanční odměny, popřípadě můžete dohodnout spolufinancování a ještě k tomu dostanete fakturu a vše si dáte do nákladů!

NOVINKA!!! Nejlepší máte PAŇÁKA! A máte ho ZADARMO! Každý den si sami vyberete, kdo byl z vás nejlepší. Ten od nás obdrží paňáka české výroby dle vlastního výběru na náš účet.

Ceník
Jedna osoba na den 350,-

Rezervace firmy

Název firmy:
Pobyt od:
Pobyt do:
Ulice:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Strava:
Večery:
Co nám chcete sdělit?