https://www.high-endrolex.com/43

Informace pro rodiče

!! Zdravotní pojišťovny přispívají na pobyt na našem táboře !!

Zjistěte si konkrétní informace u své zdravotní pojišťovny
Kontaktujte prosím vaší zdravotní pojišťovnu a zjistěte si detaily příspěvku.

Po příjezdu jsou děti ubytovány do vytápěných chatek, jsou rozděleny do skupin podle věku a pohlaví. K nim jsou přiděleni vedoucí s praktikanty, kteří se jim po celou dobu tábora věnují. Je zde k dispozici zděná budova s jídelnou a kuchyní, s toaletami, sprchami, parketem pro diskotéky, pinpongárnou, ordinací a marodkou. Jídelnu lze využít v případě špatného počasí jako velkou hernu pro všechny děti.

Děti si zde hrají, vzdělávají, poznávají přírodu a učí tábornickým dovednostem. Jsou vedeny k samostatnosti, zodpovědnosti nejen sami za sebe a pozitivnímu společenskému jednání. Jídlo se podává pětkrát denně, připravené opravdovými profesionály. Mezi jednu z našich priorit patří "Nikdo nikdy nemá hlad".

letni tabory rodice

Na táboře pracuje zdravotník, nebo lékař, kterému v případe potřeby připravte balíček s léky s patřičným popisem užívání a jménem svěřence.

letni tabory rodice

ODJEZD

Rodiče u odjezdu odevzdají:
List účastníka, zdravotní dokumentaci, průkaz pojištěnce (stačí ofocený), podepsaný dodatek a doklad o zaplacení poukazu. Léky pro zdravotníka (v případě potřeby), každý lék označený jménem dítěte a popisem užívání.
Odjezdy jsou z Českých Budějovic, Prahy a Tábora, konkrétní informace nalezenete po odeslání formuláře přihlášky v námi zaslané elektronické přihlášce, kterou obdržíte emailem.

NÁVRAT

Návrat je na to samé místo jako odjezd v den a hodinu uvedenou v přihlášce, pokud není stanoveno jinak.

ADRESA TÁBORA:

Letní dětský tábor
Velké Skaliny
38241 Kaplice