Aktuálně

LETNÍ TÁBOR PRO DĚTI ZE ZASAŽENÝCH OBLASTÍ TORNÁDEM ZDARMA

Letní dětský tábor Velké Skaliny, který se nachází v malebném prostředí Novohradských hor v Jihočeském kraji, nabízí čtrnáctidenní pobyt s nabitým program pro děti ze zasažených oblastí tornádem zcela ZDARMA.

Vzhledem k tragédii, která zasáhla poměrně velkou část Moravy, jsme se jako organizátoři letního tábora rozhodli ponechat volná místa na svých tematických bězích pro děti z rodin, kterým příroda tvrdě zavřela dveře před nosem, aby se mohli věnovat opravám a úpravám svého domova.

Nabízíme hned 3 možné termíny tematických běhů:
🍌 Mimoni: Vzestup Grua - 17.7. - 31.7. 2021
☠️ Piráti z Karibiku - 31.7. - 14.8. 2021
🐼 Kung Fu Panda - 14.8. - 28.8. 2021

Zároveň se omlouváme, ale z provozních důvodů nejsme schopni zajistit speciální dopravu na tábor ze zasažených oblastí. Stejně tomu tak je i s odjezdem po skončení běhu. Autobusová doprava je možná pouze z Českých Budějovic nebo Prahy. Své děti však můžete dovézt až přímo před brány areálu na adresu: Letní dětský tábor, Velké Skaliny, 38241 Kaplice.

S jakýmikoliv dotazy nás kontaktujte na e-mailu info@velkeskaliny.cz nebo na telefonním čísle: 777 132 640.

UPOZORNĚNÍ!

Konečně se k nám dostalo nové Mimořádné opatření vlády, podle kterého budete na letní tábor v ČR potřebovat jedno z následujících:

  1. Negativní PCR test - ne starší než 7dní
  2. Negativní Antigenní test z odběrového místa - ne starší než 72 hodin
  3. Osvědčení o prodělaném covidu - ne před více než 180 dny
  4. Potvrzení o očkování - 22 dní od první dávky
  5. U 14 denních pobytů je nutno v půlce přetestovat antigenně děti které na začátku byly testovány antigenně.

Proto prosíme rodiče, ať nechají děti testovat PCR, protože stejně na testy musí a my už je nemusíme v půlce tábora znovu testovat a zabít jeden den jen testováním. Raději si budeme hrát, než testovat….. Na PCR test se dá objednát 14 dní dopředu.


Od 1.6.2021 má každý občan ČR nárok na dva PCR testy a čtyři antigenní testy měsíčně ZDARMA. Tím pádem za PCR test rodiče NEBUDOU PLATIT. Dále ještě jednou zdůrazňuji, že dítě musí mít potvrzení od CERTIFIKOVANÉ LABORATOŘE. V okamžiku kdy ho někdo mít nebude, tak se jeho dítě nebude moci tábora zúčastnit. Prosíme o PCR testy, ať nemusíme v půlce přetestovávat. Stejně na odběrové místo musí každý. Samozřejmě mimo těch co v posledních 180 dnech prodělali, nebo jsou očkování.

soutez

Velká soutěž o tábor ve Velkých Skalinách zdarma!

Milí táborníci i jejich rodiče,
na tábor do Velkých Skalin spolu jezdíme už 30 let a je nám spolu dobře. Letos jsme se tedy rozhodli, že pro vás připravíme něco milého. Nějaký dárek nebo překvapení.
Nakonec jsme zvolili soutěž o účast na našem táboře ZDARMA. Co pro to musíte udělat? Nic složitého. Vyplňte přihlášku na tábor, který si vyberete, do políčka Další sdělení napište “SOUTĚŽ” a odešlete.
* Podrobné informace o soutěži naleznete zde.

Program běhů - Dětský letní tábor 2021

1. běh
03.07.2021 - 17.07.2021

Harry Potter a Relikvie smrti

2021 program prvni beh Disneyland

Albus Brumbál zemřel, a právě my se staneme těmi, kteří mohou dokončit to, co on začal – zničit Pána zla. Ten svou duši rozbil na kousky, které je potřeba vypátrat a zničit. Jedině zničením viteálů je možné nad ním zvítězit. Vytvoříme silnou armádu schopnou zničit všechno zlo v kouzelnickém světě jednou pro vždy.

2. běh
17.07.2021 - 31.07.2021

Mimoni: Vzestup Grua

2021 program druhý běhIndiana Jones  a tajemný Excalibur

Mimoně znáte. Grua znáte. A možná jste si někdy říkali, jaké by to bylo, stát se padouchem, nebo alespoň jedním z jeho žlutých, nepostradatelných a trochu praštěných (často doslova) pomocníků. Že ne? Ale ale, jen si nevymýšlejte – každý přece chce být občas padouch! A my to dobře víme a také vám tu možnost dáme!

3. běh
31.07.2021 - 14.8.2021

Piráti z Karibiku

letní tábory 2021 program Zaklínač - Válka o medailon

,,Pánové, dámy, tento den si zapamatujete jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa." A vy, milí Skaliňáci, si zapamatujete těchto 14 dní jako období největšího dobrodružství, na které se spolu s námi vydáte. ,,Kapišto?" Setkáte se s odpornými a zhýralými zrůdami, ale i s jedním geniálním šílencem...

4. běh
14.8.2021 - 28.8.2021

Kung Fu Panda

letni tabory 2021 program Alenka v říši divů

Skalinský palác Kung fu otevírá své brány. Čína je v ohrožení a mistři hledají nového Dračího bojovníka. Možná to jsi ty. Máš v sobě sílu draka a máš na to stát se novým Kung fu bojovníkem? Tak se přihlaš! Zuřivá pětka čeká až společně zachráníte svět.


Již 30 let bavíme Vaše děti!

Vítejte na stránkách dětského letního tábora ve Velkých Skalinách.
Tábor je umístěn v krásné přírodě podhůří Slepičích hor (začátek Novohradských hor) poblíž obce Velké Skaliny cca 10 km od Kaplice. Tak je nazývána nejvyšší část Novohradského předhůří mezi Besednicí, Kaplicí, Benešovem nad Černou a Trhovými Sviny. Více informací naleznete v sekci lokalita a objekty a vybavení.

Letní tábory 2021, Dětské letní tábory 2021, tábory dětské letní, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, výlety pro školy, letní tábor Velké Skaliny

Letní tábor Velké Skaliny - něco málo o nás

Letní dětský tábor Velké Skaliny se může pyšnit dlouholetou tradicí. Dětský tábor v malebném prostředí Novohradských hor se těší velké oblíbenosti již řadu let. Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prácí na letních dětských táborech. Letní dětský tábor probíhá celé dva měsíce prázdnin. Vždy po 14 dnech se mění jednotlivý běh. Každý jednotlivý běh se pyšní svou celotáborovou hru.

Celotáborová hra se začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak 14 dní mezi sebou vedou klání v různých disciplínách, naříklad se zdokonalují ve sportu, v důvtipu, procvičují si pamět, ale hlavně se na letním dětském táboře učí týmové hře. Celotáborová hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily.

velke skaliny harry potter

Letní dětský tábor je určen pro děti od 7- 15 let. Po domluvě lze vzít dítě na dětský tábor i ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijou spoustu dobrodružství, užijou si legraci, naučí se samostatnosti V pozdějších letech budou s jistotu na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Náš letní tábor je velmi oblíbený. Každoročně jsou všechny běhy s předstihem zaplněné. Nejlepší referencí pro náš letní tábor je, že se k nám děti každý rok vrací, někteří dokonce jsou tak spokojení s prostředím, celotáborovou hrou i vedoucími, že absolvují dva běhy v průběhu prázdnin.

Určitě náš letní dětský tábor s všemi vedoucími se na vás bude těšit. Přihlaste se co nejdříve, volná místa čekají právě na vás.

velke skaliny letni tabor asterix a obelix
letní dětské tábory školní výlety, školy v přírodě sportovní soustředění firemní akce

navigace
Nabídka pro školy
SUPER AKCE PRO UČITELE!! Jeden dospělý dozor na 20 dětí má ubytování i stravu ZDARMA!
Pro školy nabízíme možnost provozu škol v přírodě, jarních prázdnin, výcvikových kurzů ať již sportovního nebo jiného zaměření a mnoha dalších akcí. K dispozici jsou 2 učebny, které dle vašich požadavků můžeme připravit na danou akci. Je zde např. možnost využití tabulí, televize, videa nebo DVD přehrávače - vše s kvalitním ozvučením. Více informací....

skolni vylety


Nabídka pro sportovní skupiny
SUPER AKCE PRO DOZOR!! Jeden dospělý trenér/dozor na 25 dětí má ubytování i stravu ZDARMA!
Svou polohou a vybavením jsou Velké Skaliny ideálním místem pro sportovce. Jsou zde perfektní podmínky pro nejrůznější soustředění, zimní a letní přípravy nebo kondiční pobyty. Přímo v areálu jsou k dispozici 4 hřiště, na kterých je možno provozovat různé sporty např. fotbal, volejbal, soft tenis, basketbal atd. Více informací....


Nabídka pro ostatní skupiny
Chcete s kamarády strávit příjemný klasický, nebo prodloužený víkend? Máte rádi zábavu a chcete si oddychnout v nádherné přírodě kolem Novohradských hor - to vše samozřejmě s kvalitní českou kuchyní, dobrým ubytováním v pokojích na hlavní budově a vše za velice slušné peníze? Tak to jste právě našli tu správnou internetovou adresu! Více informací....podzim podzim

Letní tábory VelkeSkaliny.cz