Bezlepkový tábor, bezlepková dieta, bezlepková strava, celiakie, tábor pro celiaky - Od letoška je možnost požádat o bezlepkovou dietu na všechny 4 turnusy!!

Máte dítě, které trpí celiakií? Velice dobře víme, jak je náročné sehnat letní tábor s bezlepkovou dietou, proto je možné na 4. běh pro vaše dítě objednat bezlepkovou dietu. Bohužel sami velice dobře víte, že bezlepkové produkty nejsou nijak levnou záležitostí, proto příplatek za bezlepkovou dietu je 900,- na osobu. Garantujeme plnohodnotnou bezlepkovou dietu po celou dobu pobytu. Některé bezlepkové letní tábory již tuto možnost nabízí, ale bohužel víme, že kvalita neodpovídala kvantitě Nemusíte se tedy obávat toho, že by děti v tomto ohledu strádaly. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

1. běh 2021 - Harry Potter a Relikvie smrti

03.07.2021 - 17.07.2021
letní tábory 2021 první běh Disneyland

Albus Brumbál zemřel, a právě my se staneme těmi, kteří mohou dokončit to, co on začal – zničit Pána zla. Ten svou duši rozbil na kousky, které je potřeba vypátrat a zničit. Jedině zničením viteálů je možné nad ním zvítězit. Vytvoříme silnou armádu schopnou zničit všechno zlo v kouzelnickém světě jednou pro vždy. Pomůžeme dobru zvítězit nad zlem. K tomu by nám měly pomoci Relikvie smrti. Kde je ale najdeme?

Cena: 5 990,-

2. běh 2021 - Mimoni: Vzestup Grua

17.07.2021 - 31.07.2021
letní tábory 2021 druhý běh Indiana Jones a tajemný Excalibur

Mimoně znáte. Grua znáte. A možná jste si někdy říkali, jaké by to bylo, stát se padouchem, nebo alespoň jedním z jeho žlutých, nepostradatelných a trochu praštěných (často doslova) pomocníků. Že ne? Ale ale, jen si nevymýšlejte – každý přece chce být občas padouch! A my to dobře víme a také vám tu možnost dáme! Plány, převleky a podvody, ale také loupeže, honičky a souboje – omezovat vás bude jen pár pravidel stanovených Nejvyšší Ligou Zloduchů. Jasně, úplně vás slyším – á, omezení, pravidla, to přece není zábava. A máte pravdu – však my to také víme. A proto těch pravidel bude opravdu jen pár. Přece nechcete, aby se mezi ty nejlepší z nejlepších připletli nějací béčkoví rváči a zlodějíčci a jen zdržovali elitu mezi padouchy. A pokud těch pár pravidel dodržíte, my, Nejvyšší Liga Zloduchů, vám dáme na oplátku celou řadu možností, jak prokázat, že patříte na vrchol, mezi ty opravdu největší a nejschopnější lotry, jaké kdy svět nosil a kteří vždy dostanou to, co chtějí a ještě se při tom královsky baví!

Cena: 5 890,-

3. běh 2021 - Piráti z Karibiku

31.07.2021 - 14.8.2021
Letní tábor 2021 program 3 běh Zaklínač - Válka o medailon

,,Pánové, dámy, tento den si zapamatujete jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa." A vy, milí Skaliňáci, si zapamatujete těchto 14 dní jako období největšího dobrodružství, na které se spolu s námi vydáte. ,,Kapišto?" Setkáte se s odpornými a zhýralými zrůdami, ale i s jedním geniálním šílencem, který si vše dělá podle svého, to mu ale kupodivu vychází. Jaký je doopravdy Jack Sparrow, KAPITÁN Jack Sparrow?

Cena: 5 890,-

4. běh 2021 - Kung Fu Panda

14.8.2021 - 28.8.2021
Letní tábor 2021 program 4 běh Alenka v říši divů

Skalinský palác Kung fu otevírá své brány. Čína je v ohrožení a mistři hledají nového Dračího bojovníka. Možná to jsi ty. Máš v sobě sílu draka a máš na to stát se novým Kung fu bojovníkem? Tak se přihlaš! Zuřivá pětka čeká až společně zachráníte svět.

Cena: 4 990,-

Co se u nás vlastně děje?

Denní zpravodajství z minulých let


Speciální slevy!
250,- Kč - Při platbě v hotovosti v naší kanceláři
150,- Kč - Jestliže na tábor pojedou 2 a více sourozenců
250,- Kč - V případě, že budete mít zájem jet na více běhů

! POZOR ! - tyto slevy se nevztahují na účastníky 4.běhu, jelikož na tento běh je již samostatná sleva.

Odjezdy jsou z Českých Budějovic a Prahy , konkrétní informace nalezenete po zaregistrování v zaslané přihlášce.

Cena nezahrnuje dopravu. Dopravné činí z Č. Budějovic 190,- Kč, z Prahy 390,- Kč. Pro informace o ceně dopravy z měst po trase autobusu nás prosím kontaktujte.

V případě předčasného odjezdu z tábora z důvodu nemoci či vlastního rozhodnutí, žádné peníze nevracíme.

Upozorňujeme, že ceny jsou včetně DPH a nabízíme možnost vystavení faktury na ubytování a stravování, vše záleží na dohodě.


Stornopoplatky

Rodič má právo zrušit objednávku bez udání důvodů za těchto podmínek:
zrušení zájezdu
více než 30 dní před odjezdem – 50% ceny zájezdu
29 – 15 dní před odjezdem – 75% ceny zájezdu
14 a méně dní před odjezdem – 100% ceny zájezdu